• Facebook
 • Twitter
 • Youtube
 • Google+
 • Instagram
 • Pinterest
 • Linkedin
 • Rss
ViaPort Asia Outlet Alışveriş Merkezi - Pendik/İstanbul
Firma Rehberi - Turkiyeindex.net - Firma Ekle
Bu Alana Reklam Verin.
ViaPort Asia Outlet Alışveriş Merkezi
İstanbul/Pendik
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu

Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları

Firma Detayları
 • ViaPort Asia Outlet Alışveriş Merkezi
  1891 görüntülenme / Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili
Telefon/Fax 0216 696 10 01  0216 696 10 02
Gsm Numarası 0216 696 10 01
Firma Adres Yenişehir Mah. Dedepaşa Cad. No:19 Via Port - Pendik İstanbul
Şehir / İlçe İstanbul / Pendik
Web Adresi http://www.viaport.com.tr/
Firma Tanıtım

VIAPORT OUTLET SHOPPING

Ağustos 2008'de kapılarımızı ziyaretçilerimize açtık ve o günden bu yana en iyi hizmeti sunmak için yoğun bir tempoda çalışıyoruz. Türkiye'nin outlet konseptli en büyük alışveriş merkeziyiz. Mağaza kiralanabilir alanımız 69 bin m2. Toplam 198 mağazamız, 4500 araçlık otoparkımız var.

Açık hava konseptinde bir alışveriş merkeziyiz; sokaklarımız, meydanlarımız, yeşil alanlarımız, hatta ördeklerin yüzdüğü büyük bir göletimiz bile var. Tavuş kuşları, güvercinler, tavşanlar göletimiz etrafında yaşamlarını sürdüren diğer dostlarımız. Yeşillikler, sazlıklar arasında, ziyaretçilerimizin sevgisi eşliğinde mutlu mutlu yaşıyorlar. Ama onlar en çok çocukları seviyorlar.

Alışveriş merkezimizin ön tarafında hem büyüklerin hem küçüklerin yoğun ilgi gösterdiği büyük bir eğlence merkezimiz mevcut. Burada heyecan her zaman dorukta, kahkaha ve neşe her daim başrolde. Toplam 24 eğlence ünitesi ile rengarenk, kıpır kıpır, capcanlı.

Sokaklarımız bir Akdeniz kasabası havasında. Yol boyu zeytin ağaçları, mevsim çiçekleri. Mağaza vitrinlerimiz ışıl ışıl. Meydanlarımız her daim hareketli; karnavallar, akrobasi gösterileri. Bir de Bedesten'imiz var; Kapalıçarşı'nın minyatür hali. Özellikle devlet sanatçıları tarafından tam 3 ayda işlenen kubbesi tam anlamıyla el emeği, göz nuru. Akustik yapısı ve heybetiyle tüm Via Port ziyaretçilerinin uğrak yeri.

ViaPort sokaklarında keyifle gezersiniz, yorulduğunuzda da şık restoran ve cafelerde dinlenirsiniz. Çoğu gölün hemen yanı başında. Ortam güzel, hizmet kusursuz. Sosyal yaşamın her detayı ince ince dokunmuştur Via Port'ta. Yeme-içme mekanlarının yanı sıra 10 salonlu son teknoloji ile donatılmış sinema kompleksi ve bowling, size bambaşka dünyaların kapılarını açar.

ViaPort sadece bir alışveriş merkezi değil, her şeyiyle bir yaşam merkezi. Aynı kompleks içinde bulunduğu uluslar arası beş yıldızlı otel zinciri Crowne Plaza İstanbul Asia ve lüks konut projesi Via Port Houses&Suites sayesinde isterseniz tüm yaşamınızı Via Port'ta huzurla geçirebilirsiniz. Her şey sadece bir adım uzağınızdayken siz günlerinizi rahatlıkla planlayabilirsiniz.

Bugüne kadar pek çok ödül aldık. 2009'da AMPD tarafından 'Yılın en iyi outlet alışveriş merkezi' ödülüne layık görüldük, yine 2009 ve 2010'da Hürriyet Gazetesi tarafından 'yılın en iyi outlet'i seçildik. Yönetim Kurulu Başkanı'mız Coşkun Bayraktar, ViaPort projesi ile Ekonomist Dergisi tarafından 'yılın girişimcisi' unvanını aldı. ViaPort İstanbul Asia, 2012'de Capital Dergisi tarafından 'Türkiye'nin En Başarılı 3. Emlak Yatırımı' seçildi.

 

PROJE KÜNYESİ

Yatırımcı    : Via GYO
Mimari    : A Tasarım Mimarlık
İnşaat    : Bayraktar Group
Açılış    : 15 Ağustos 2008
Arsa alanı    : 310 bin m2
Kiralanabilir Alan    : 69.500 m2
Mağaza Sayısı    : 198
Otopark Kapasitesi    : 4500 Araç

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi

Yasal Uyarı
ViaPort Asia Outlet Alışveriş Merkezi ( Firma Rehberi)
2 0.00 Oylama - "ViaPort Asia Outlet Alışveriş Merkezi" ViaPort Asia Outlet Alışveriş Merkezi