• Facebook
 • Twitter
 • Youtube
 • Google+
 • Instagram
 • Pinterest
 • Linkedin
 • Rss
Trump Alışveriş Merkezi - Şişli/İstanbul
Firma Rehberi - Turkiyeindex.net - Firma Ekle
Bu Alana Reklam Verin.
Trump Alışveriş Merkezi
İstanbul/Şişli
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu

Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları

Firma Detayları
 • Trump Alışveriş Merkezi
  1540 görüntülenme / Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili
Telefon/Fax 0 212 348 78 67  
Gsm Numarası 0 212 348 78 67
Firma Adres Mecidiyeköy Yolu Caddesi No:12 Trump Alışveriş Merkezi / İstanbul
Şehir / İlçe İstanbul / Şişli
Web Adresi http://www.trumpalisverismerkezi.com/
Firma Tanıtım

Alışverişin ve Sosyal Yaşamın Merkezi

Türkiye’nin en büyük şirketlerinden Doğan Holding’in yatırımcısı olduğu Avrupa’nın ilk Trump markalı projesi Trump Towers İstanbul, İstanbul’un kalbi Mecidiyeköy’de tüm ihtişamıyla yükseliyor. Trump Towers İstanbul’un çatısı altında bulunan Trump Alışveriş Merkezi ise şık konsepti, ünlü markaları, natifli sosyal yaşam alanları ile İstanbulluları keyif, neşe ve eğlence ile buluşturuyor.

Hayata Trumpla!

5 Nisan 2012’de kapılarını ziyaretçilerine açan Trump Alışveriş Merkezi bugün 128 mağazası ile hizmet veriyor. Ünlü markalardan alışveriş keyfinin yanı sıra tüm gün keyif vadeden Trump Alışveriş Merkezi, 7’den 70’e herkesi ‘hayata trumplamaya’ davet ediyor.

Mutluluk vadediyor!

Trump Alışveriş Merkezi konforlu sinema salonları, Trump Kültür ve Gösteri Merkezi, 9 bin m2’lik özel çocuk katı, şık restoran ve cafeleri ile sosyal yaşamın öncelikli adresi olarak öne çıkıyor. Aynı zamanda iş ve sanat dünyasının da tercih ettiği buluşma noktalarından biri olan Trump Alışveriş Merkezi ziyaretçilerini güleryüzle karşılayıp mutlulukla uğurluyor.

Özel çocuk katı olan tek alışveriş merkezi…

Trump Alışveriş Merkezi’nin özel çocuk katı çocuklu ailelerin vazgeçilmezi olarak ilk sırada yer alıyor. En gözde çocuk markalarının, çocuk restoranlarının yanı sıra wii sahnesi, jetonlu oyuncakları, tırmanma duvarı, atölyeleriyle çocukların en sevdiği alışveriş merkezlerinin başında gelen Trump Alışveriş Merkezi’nde ayrıca her hafta sonu birbirinden renkli etkinlikler düzenleniyor.

Sinema ve tiyatro keyfi…

Son teknolojiyle dizayn edilen Trump Cinemaximum Sinemaları en konforlu sinema keyfini en uygun fiyatla ziyaretçilerle buluştururken Trump Kültür ve Gösteri Merkezi en yeni tiyatro oyunlarına, en çok ilgi gören uluslararası gösterilere ev sahipliği yapıyor.

Trump Cadde ve KidzMondo çok yakında geliyor…

Trump Alışveriş Merkezi çok yakında Trump Cadde ve KidzMondo ile daha da renkleniyor. Eğlence sektörünün duayeni İzzet Çapa’nın konseptini yarattığı Trump Cadde, sosyal yaşama yepyeni bir yön vermeye hazırlanıyor. Eğlencenin dinamiklerini yeniden yazacak olan Trump Cadde’de İstanbullular’ın çok seveceği 25 özel marka yer alıyor. Büyüklere alışkanlık yapacak Trump Cadde ile birlikte küçüklerin vazgeçilmezi olacak KidzMondo aynı dönemde açılıyor. Tam anlamıyla bir çocuk şehri olan KidzMondo’da çocuklar eğlenirken öğreniyor, gerçek dünyayı deneyimleyerek kavrıyor.

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi

Yasal Uyarı
Trump Alışveriş Merkezi ( Firma Rehberi)
2 0.00 Oylama - "Trump Alışveriş Merkezi" Trump Alışveriş Merkezi