• Facebook
 • Twitter
 • Youtube
 • Google+
 • Instagram
 • Pinterest
 • Linkedin
 • Rss
Taurus Alışveriş Merkezi - Çankaya/Ankara
Firma Rehberi - Turkiyeindex.net - Firma Ekle
Bu Alana Reklam Verin.
Taurus Alışveriş Merkezi
Ankara/Çankaya
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu

Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları

Firma Detayları
 • Taurus Alışveriş Merkezi
  1723 görüntülenme / Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili
Telefon/Fax 0 312 221 62 62  0 312 221 62 00
Gsm Numarası
Firma Adres Konya Yolu, Mevlana Bulvarı No: 190/B 06520 Çankaya/Ankara
Şehir / İlçe Ankara / Çankaya
Web Adresi http://www.taurusavm.com.tr
Firma Tanıtım

Ensari Ailesi ve Amerika merkezli Taurus Investment Holdings ortaklığı ile 2008 yılında kurulan Taurus Balgat Alışveriş Merkezi Yatırım A.Ş. 26.000 m2 arsa üzerinde alışveriş, merkezi ve ofisten oluşan Taurus Ankara AVM karma projesini hayata geçirdi. Ensari Ailesi, Yunus Ensari öncülüğünde, başta sigorta, turizm ve gayrimenkul yatırımları olmak üzere yaklaşık 40 yıldır Ankara’da yatırımlarını sürdürmektedir. Aileye ait yatırımlardan bazıları Ensari Sigortacılık, Turan Güneş City Otel, Portakal Çiçeği Residence ortaklığı, Yunus Ensari İş Merkezi ve en önemlisi Taurus Ankara AVM’dir.

Taurus Investment Holdings, LLC (www.tiholdings.com) 1976 yılından günümüze kadar gayrimenkul projeleri yatırımı ve geliştirmesi üzerine faaliyet gösteren uluslararası bir yatırım fonudur. Genel merkezi ABD, Boston şehrinde bulunan şirketin ABD’nin New York, Dallas, Orlando, Jacksonville gibi şehirlerinde, ayrıca Türkiye’nin yanı sıra Kanada, Arjantin, Almanya, Yunanistan ve Hindistan gibi çok sayıda ülkede faaliyetleri devam etmektedir.

Şirket kuruluşundan günümüze kadar yüzden fazla yatırım kapsamında milyonlarca metrekare projenin satın alınması, geliştirilmesi ve satışını başarıyla gerçekleştirmiştir. Şirket halen yaklaşık 3 milyar dolar değerinde bir varlığı yönetmektedir. Taurus Grubu’nun Ankara’daki AVM ve ofis yatırımının haricinde, İstanbul’da tarihi şehir merkezinde, tarihi binalara yatırım yapma ve geliştirilmesi amacıyla kurduğu bir fon da bulunmaktadır. Şirket bu kapsamda şu ana kadar 7 farklı yatırım yapmıştır.

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi

Yasal Uyarı
Taurus Alışveriş Merkezi ( Firma Rehberi)
2 0.00 Oylama - "Taurus Alışveriş Merkezi" Taurus Alışveriş Merkezi