• Facebook
 • Twitter
 • Youtube
 • Google+
 • Instagram
 • Pinterest
 • Linkedin
 • Rss
Tadım Pizza İncek Şubesi - Gölbaşı/Ankara
Firma Rehberi - Turkiyeindex.net - Firma Ekle
Bu Alana Reklam Verin.
Tadım Pizza İncek Şubesi
Ankara/Gölbaşı
 
Facebook Sayfası

Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları

Firma Detayları
 • Tadım Pizza İncek Şubesi
  görüntülenme / Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili
Telefon/Fax 0312 460 2580  
Gsm Numarası
Firma Adres İncek Bulvarı No:267 İncek / Ankara
Şehir / İlçe Ankara / Gölbaşı
Web Adresi http://www.tadimpizza.com.tr
Firma Tanıtım

Ankaralılar Tadım Pizza ile 1984 yılının Mayıs ayında, Fuar Sokak’ta kurulan küçük bir restoran ile tanıştı. 

1986’da ikinci şubesini Mesnevi Sokak’ta açan Tadım Pizza, 4 yıl sonra da Ankara’nın en işlek caddelerinden Tunalı Hilmi’deki yerini aldı. O yıllardan itibaren Tadım Pizza, özellikle Ankaralı gençlerin en gözde mekanları arasındaki önemini korudu.

Tarih 1992 yılını gösterdiğinde ise, Türkiye’de henüz çok fazla duyulmamış bir sistemi, franchise sistemini bünyesine entegre etti. Tadım Pizza’nın başarısının farkına varan pek çok girişimci için bir fırsat ortaya çıktı. Böylece Ankaralılar için farklılık yaratan Tadım Pizza, tüm Türkiye’ye yayılmaya başladı. 

Bu değişim ve büyüme politikasıyla bugün Tadım Pizza, Ankara başta olmak üzere İstanbul, Antalya, Kırıkkale, Bolu ve Bursa’da 30’a yakın şubesiyle hizmet vermeye devam ediyor.

Tadım Pizza, kurulduğu zamandan bugüne Türkiye’nin en seçkin pizza markalarından biri haline geldi. Çünkü Tadım Pizza ekibi, her zaman sağlıklı ürünü ve lezzeti yakalamak için çalışıyor, daha iyisi için sürekli kendini geliştiriyor. Kullanılan her malzemenin en tazesi tedarik ediliyor, pizza hamurları günlük açılıyor, eşsiz pizza sosu ile birleştirilen ürünler önceden hiç tadılmamış bir lezzeti ortaya çıkarıyor. Tadım Pizza ayrıca yemekleri, makarnaları, sandviçleri, salataları, aperatifleri ve tatlılarından oluşan zengin menüsü ile her yaşa ve ekonomiye hitap ediyor. 

Zaman değişiyor, mekanlar değişiyor, sektör değişiyor. Tadım Pizza sıcak ortamını, hizmet anlayışını ve eşsiz lezzetini korumaya devam ediyor. 

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi

Yasal Uyarı
Tadım Pizza İncek Şubesi ( Firma Rehberi)
2 0.00 Oylama - "Tadım Pizza İncek Şubesi" Tadım Pizza İncek Şubesi