• Facebook
 • Twitter
 • Youtube
 • Google+
 • Instagram
 • Pinterest
 • Linkedin
 • Rss
Profilo Alışveriş Merkezi - Şişli/İstanbul
Firma Rehberi - Turkiyeindex.net - Firma Ekle
Bu Alana Reklam Verin.
Profilo Alışveriş Merkezi
İstanbul/Şişli
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu

Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları

Firma Detayları
 • Profilo Alışveriş Merkezi
  1091 görüntülenme / Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili
Telefon/Fax 0 212 216 44 00   0 212 216 44 10
Gsm Numarası 0 212 216 44 00
Firma Adres Cemal Sahir Cad. No:33 - Mecidiyeköy / İSTANBUL
Şehir / İlçe İstanbul / Şişli
Web Adresi http://www.pam.com.tr/
Firma Tanıtım

Kaliteli Hizmet Anlayışı
1998 yılında 75 bin m2 alanı ile ziyaretçilerine kapılarını açan Profilo Alışveriş Merkezi, bu gün bünyesine kattığı yeni yaşam alanlarıyla 117 bin m2 alana hizmet veriyor. Bu süreç sonucunda konuklarına daha mükemmel ve daha modern bir hizmet vermek önce müşteri memnuniyeti ilkesiyle sektördeki iddiasını sürdüren Profilo Alışveriş Merkezi; seçkin markaları, sosyal çalışmaları, eğlence ve kültür/sanat hizmetleriyle bir çok ilke imza attı.
 

Alışveriş, Lezzet, Sinema, Tiyatro, Eğlence... Hepsi Bir Arada
Profilo Alışveriş Merkezi; 232 mağazası, 7 sinema salonu, 20 hatlı bowling ve 16 masalı bilardo salonu, üç tiyatro salonu, 1300 araç kapasiteli otoparkı, 2200 m2 alan üzerine kurulu kapalı yüzme havuzlu sports club ve PAM Çocuk Kulübüyle ziyaretçilerinin hoşça vakit geçirebilmeleri için A'dan Z'ye tüm olanakları bünyesinde bulunduruyor. Profilo Alışveriş Merkezi'nde yer alan 43 ayrı fast food, cafe ve restoranlarında ise Türk ev yemeklerinden İtalyan, Fransız ve Amerikan mutfağına kadar dünya yemeklerinin doyumsuz lezzetleri bir arada sunuluyor.
 

PAM Çocuklarında Adresi
Profilo Alışveriş Merkezi'nde çocuklara özel etkinlikler haftanın birçok gününe yayılmış durumda. PAM Çocuk Kulübü'nde 6-12 yaş grubu çocuklar için drama dersleri, çocuk tiyatroları, animatörler eşliğinde oyunlar, yarışmalar, yüz boyama etkinlikleriyle çocukların iyi vakit geçirebilmeleri sağlanıyor. Çocuklar için PAM Çocuk Kulübü Üye Kartı adında özel bir kart da hazırlayan Profilo Alışveriş Merkezi, bu karta sahip olan çocuklara, kartın geçerli olduğu mağazalarda özel indirim imkânı ve PAM Çocuk Kulübü üyesi imkânı veriyor.
 

Ödüllü Alışveriş Merkezi PAM
1999 yılında AMPD (Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği) tarafından özel proje dalında ödüle laik görülen Profilo Alışveriş Merkezi, Mayıs 2000'de ISO 9002 kalite belgelisini aldı. Profilo Alışveriş Merkezi, ayrıca Mart 2002 de yılın Alışveriş Merkezi dalında Tüketiciyle Dost Altın Kalite Ödülü'ne, Nisan 2002 de ise Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği (AMPD) tarafından yenileme dalında Büyük Ödüle laik görülmüştür.

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi

Yasal Uyarı
Profilo Alışveriş Merkezi ( Firma Rehberi)
2 0.00 Oylama - "Profilo Alışveriş Merkezi" Profilo Alışveriş Merkezi