• Facebook
 • Twitter
 • Youtube
 • Google+
 • Instagram
 • Pinterest
 • Linkedin
 • Rss
Perlavista Alışveriş ve Yaşam Merkezi - Beylikdüzü/İstanbul
Firma Rehberi - Turkiyeindex.net - Firma Ekle
Bu Alana Reklam Verin.
Perlavista Alışveriş ve Yaşam Merkezi
İstanbul/Beylikdüzü
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu

Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları

Firma Detayları
 • Perlavista Alışveriş ve Yaşam Merkezi
  1694 görüntülenme / Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili
Telefon/Fax 0 212 871 38 05  
Gsm Numarası 0 212 871 38 05
Firma Adres Adnan Kahveci Mahallesi Yavuz Sultan Selim Bulvarı No: 116 Beylikdüzü / İstanbul
Şehir / İlçe İstanbul / Beylikdüzü
Web Adresi http://www.perlavista.com/
Firma Tanıtım

Beykent’te bulunan Perlavista Alışveriş ve Yaşam Merkezi hem eski İstanbul’un tarihsel zenginliğini simgeleyen Pera’yı anımsatıyor hem de sanat alanında yeniden doguşa sahne olan Rönesans Avrupa’sından izler taşıyor. Fransa’da bir gazete bayisinin önündeymiş hissini uyandıran kioskları, Floransa’da bir sokakta dinleniyormuş izlenimi yaratan bankları, paket taşcaddeleri, havuzlu meydanları, art nouveau tavan süslemeleri, sokaklarını çevreleyen agaçları ve göz kamaştırıcı tasarımıyla dikkati çeken Perlavista Alışveriş ve Yaşam Merkezi; lüksün yeni adresi.

E5 ve TEM baglantı yolunun hemen yanı basında, Atatürk Havalimanı’na 15 dakika mesafede yer alan Perlavista Alışveriş ve Yaşam Merkezi, uzak mesafe konut alanlarından dahi kolaylıkla ulasılabilir konumu, Tüyap Kongre ve Fuar Merkezi’ne yakınlıgı, Beykent Egitim Kurumları’nın kampüsünün, kampüse bağlı öğrenci yurdunun, Fatih Koleji, Dünya Göz Hastanesi, Kaya Ramada Oteli, Alkent 2000, Pelican Hill, VISTA Konutları, Ginza Residences, gibi lüks konut ve villalar ile 40.000’in üzerinde mevcut konutun hemen yanı başında bulunmasıyla, benzersiz bir merkezi özelliğe sahiptir.

Perlavista Alışveriş ve Yaşam Merkezi; Büyükçekmece, Beylikdüzü, Gürpınar ve Esenyurt ilçelerinin kesişme noktasında bulunmakta olup, Avcılar ve Hadımköy ilçelerinden de ciddi bir nüfusa seslenmektedir ve bölgenin en önemli projesidir.Perlavista Alısveris ve YasamMerkezi, gerçek anlamda bölge ihtiyaçlarına cevap veren tek projedir ve 35.000 m2'lik kiralanabilir alanı ve 125 magazası ile ulusal ve uluslararası birçok gözde markaya ev sahipligi yapmaktadır. Toplam 2.250 araçlık açık, kapalı ücretsiz otopark, 3M Migros hipermarket, cafe, restoran, fast food, ünlü markaların yer aldıgı bay, bayan, çocuk tekstil magazaları, 8 salonlu CİNEMAPİNK Sinemaları ve POWERBOWLİNG bowling salonuyla ziyaretçilerine hizmet vermektedir. Birçok ünlü markaları ve elektronik esya, ev tekstili, kozmetik, kitap, müzik, oyuncak, spor magazaları ile herkesin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir.

Perlavista Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde gerçekleşen çesitli etkinliklerle ziyaretçilere unutamayacakları anılar yasatılmaktadır.

 

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi

Yasal Uyarı
Perlavista Alışveriş ve Yaşam Merkezi ( Firma Rehberi)
2 0.00 Oylama - "Perlavista Alışveriş ve Yaşam Merkezi" Perlavista Alışveriş ve Yaşam Merkezi