• Facebook
 • Twitter
 • Youtube
 • Google+
 • Instagram
 • Pinterest
 • Linkedin
 • Rss
Metroport Alışveriş Merkezi - Bahçelievler/İstanbul
Firma Rehberi - Turkiyeindex.net - Firma Ekle
Bu Alana Reklam Verin.
Metroport Alışveriş Merkezi
İstanbul/Bahçelievler
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu

Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları

Firma Detayları
 • Metroport Alışveriş Merkezi
  1677 görüntülenme / Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili
Telefon/Fax 0 212 484 01 00  0 212 442 11 71
Gsm Numarası 0 212 484 01 00
Firma Adres Eski Londra Asfaltı. Kültür Sok. No:1 34180 Bahçelievler / İSTANBUL
Şehir / İlçe İstanbul / Bahçelievler
Web Adresi http://www.metroportavm.com.tr
Firma Tanıtım

İnşaat sektörünün öncüleri Bahçelievler'in en donanımlı alışveriş merkezi için bir araya geldi. Mutlu-Evren İnşaat, Gül İnşaat, Keleşoğlu Group ve AOG konsorsiyumu ile Metroport AVM projesi Bahçelievler'de hayata geçirildi. 

İstanbul Bahçelievler'in en gözde ve donanımlı alışveriş merkezi MetroPort Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 3 Mart 2008 yılında tarihinde ziyaretçilerine kapılarını açtı. 

İç dizaynı, ferah ve ziyaretçilerini yormayan dikdörtgen mimari yapısı ile konuklarının bütünselliği yitirmediği AVM, 30.000 m2 kapalı alan, 16.500 m2 kiralanabilinir alana sahip. Yüzde 100 doluluk oranı,Dünya markalarının yer aldığı mağazalarıyla Bahçelievler sakinleri ve gençlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. 

Alışveriş merkezi, Busidence ve hastanenin aynı komplekste bulunduğu Metroport AVM, toplam beş kattan oluşuyor… 1400 metrekare ile yedi salonlu sinemamız,1600 metrekare, sekiz yollu bowling salonumuz ve çocuk eğlence merkezimiz, 18 adet ‘foodcourd'umuz, 750 araç kapasiteli bir açık, dört kapalı ücretli otoparkı ile aracınızı rahatlıkla park etmenizi sağlıyor. 

Üç ayrı giriş kapısı bulunan Metroport AVM'nin ; birinci kapısı E5 kapısı, ikinci kapısı Bahçelievler kapısı, bir diğer kapısı ise metro kapısıdır. AVM'ye hangi kapıdan giriş yaparsanız yapın görsel hakimiyetinizin kaybolmadığı Metroport, konfor duygusunu en iyi temsil eden AVM olarak Bahçelievler'de ilktir. E5 karayolunun tam kenarında bulunan Metroport AVM, aynı zamanda Metro Bahçelievler durağının ise üst katında yer almaktadır. Metroport AVM, öncelikle Bahçelievler, Bakırköy, Ataköy yerleşik nüfusuna hitap etmekle birlikte havaalanında vakit geçiren yerli-yabancı konuklarında ulaşım sebebi ile son dakika ihtiyaçlarını gidermek veya vakitlerini değerlendirmek amacı ile birinci sırada tercih ettiği bir yapıdır. Yine civarda bulunan üniversiteler sebebi ile gençlerin yoğun olarak ziyaret ettiği, hemen yanında yer alan Medicalpark Hastahanesi'ndeki hasta ve refakatçiler ile ziyaretçilerinin sıklıkla uğradığı, hemen diğer yanında bulunan busidence yerleşik nüfusunun vazgeçemediği bir AVM'dir. 

Geçtiğimiz günlerde dördünü yılına merhaba diyen Metroport AVM, marka karmasındaki çeşitlilik ve mağaza ürün gamlarındaki genişlik başta olmak üzere; düzenlediği aktiviteler, çocuk etkinlikleri, yürüttüğü sosyal sorumluluk projeleri ile temizlik, güvenlik hizmetlerindeki hassasiyeti ile de ziyaretçilerinden yoğun övgü almakta ve profesyonel yönetim kadrosu ile zamanınızı değere çevirerek keyif ve konforu temsil etmektedir. 

Tüm bu ayrıcalıkları ve avantajları ile mutluluğunuzun adresi Metroport AVM !

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi

Yasal Uyarı
Metroport Alışveriş Merkezi ( Firma Rehberi)
2 0.00 Oylama - "Metroport Alışveriş Merkezi" Metroport Alışveriş Merkezi