• Facebook
 • Twitter
 • Youtube
 • Google+
 • Instagram
 • Pinterest
 • Linkedin
 • Rss
Metrogarden Alışveriş Merkezi - Ümraniye/İstanbul
Firma Rehberi - Turkiyeindex.net - Firma Ekle
Bu Alana Reklam Verin.
Metrogarden Alışveriş Merkezi
İstanbul/Ümraniye
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu

Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları

Firma Detayları
 • Metrogarden Alışveriş Merkezi
  1963 görüntülenme / Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili
Telefon/Fax 0(216) 510 06 40  0(216) 510 06 42
Gsm Numarası 0(216) 510 06 40
Firma Adres Necip Fazıl Mah. Alemdağ Cad. No: 940 Ümraniye / İstanbul
Şehir / İlçe İstanbul / Ümraniye
Web Adresi http://www.metrogardenavm.com.tr/
Firma Tanıtım

Sur Yapı, 1992 yılından bu yana yönetim ve iş merkezleri, endüstriyel tesisler, villa, konut, rezidans, alışveriş merkezi gibi farklı formlarda yaşam alanları üretiyor. İnşaat sektöründeki engin deneyim ve gücüyle Sur Yapı, başarılı AVM projelerine bir yenisini daha ekleyerek Metrogarden Alışveriş Merkezi’ni tüketicilerle buluşturdu. 
Bölgenin ilk alışveriş merkezi olan Metrogarden, 400 milyon dolar yatırım değerine sahip ve 80 bin m² inşaat alanı bulunuyor. Türkiye’nin önde gelen markalarının buluşma noktası olan Metrogarden’ın, 147 mağazası, sinema salonları, spor salonu, kafe ve restoranları ile kısa sürede bölgenin sosyal cazibe merkezi olması bekleniyor.
Anadolu yakasının yeşile ulaştığı Ümraniye ilçesinde Çekmeköy Sancaktepe ve Ümraniye’nin kesişme noktasında inşa edilen Metrogarden Konut ve AVM projesinde yer alan toplam 336 daireyi 2013 yılında sahiplerine teslim eden Sur Yapı, proje kapsamında bulunan Alışveriş Merkezi’nin açılışını da 4 Eylül’de gerçekleştirdi.
İstanbul’un eski çarşı kültürünün modern bir şekilde yorumlandığı Metrogarden Alışveriş Merkezi’nin içerisinde tüketicinin yakından takip ettiği 147 markanın mağazası bulunuyor. Yeme-içme katında her damak tadına uygun çok sayıda natifle misafirlerine hizmet vermeye başlayan Metrogarden, ayrıca sosyo-kültürel gelişime katkıda bulunacak olan spor salonu ve sineması ile de en fazla tercih edilen buluşma noktalarından biri olmaya aday…
Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas Metrogarden'ın çevresindeki lüks konutlar nedeniyle önemli bir çekim merkezi olacağını dile getiriyor. Elmas, “Axis’den sonra ikinci ve yine kendi bölgesinin ilk alışveriş merkezini hizmete açıyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Şehir hayatının içinde, ana yollar ve toplu taşıma ağlarının tam ortasında yer alan Metrogarden Alışveriş Merkezi, marka karması, hedef kitlesi, sosyal ve sportif donanımlarıyla her yaş grubunun ihtiyaçlarına cevap verecek. 

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi

Yasal Uyarı
Metrogarden Alışveriş Merkezi ( Firma Rehberi)
2 0.00 Oylama - "Metrogarden Alışveriş Merkezi" Metrogarden Alışveriş Merkezi