• Facebook
 • Twitter
 • Youtube
 • Google+
 • Instagram
 • Pinterest
 • Linkedin
 • Rss
Makinacı tv - Büyükçekmece/İstanbul
Firma Rehberi - Turkiyeindex.net - Firma Ekle
Bu Alana Reklam Verin.
Makinacı tv
İstanbul/Büyükçekmece
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu

Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları

Firma Detayları
 • Makinacı tv
  görüntülenme / Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili Cevdet Akif usta
Telefon/Fax 02128753186  
Gsm Numarası 05324666068
Firma Adres Yakuplu Merkez Mahallesi 124 Sokak No:21/B yakuplu
Şehir / İlçe İstanbul / Büyükçekmece
Web Adresi http://www.makinacitv.com
Firma Tanıtım

Hızla gelişen üretim sektöründe makinaların faktörü büyüktür. Üretici daha kısa zamanda , daha çok ürün üretme amacındadır. O arada kalite arttırıp piyasada aranan firma arzusundadır. Her zaman makine parkurunu yenileme amacındadır. Makine seçiminde tavsiyeler , fuarlar ve internet ortamını tercih etmektedir. Makine alımında teklif ve satın alma süreci ne kadar hızlı olursa karar verme aşaması o kadar hızlı olmaktadır . Bir üretim tesisi birçok makine parkuru ve destek ekipmanlardan oluşmaktadır. Tümünü tek bir satın alma ortamı günümüzde yok derecede azdır. Üretimden sonra gerek revizyon ve kapasite artırımda teknik ve satış desteği isteği oluşmaktadır.

Makine üreticisi faaliyet kapasamında birçok hizmeti aynı anda yürütmekle sorumludur. Reklam , satış , Pazarlama, Dış Ticaret gibi .. Üretim kendi seyrinde devam ederken personellerin değişken olması, yıllık izinleri göze alırsak bu faktörleri aksatabilir hatta işlem yapamaz hale dönüşebilir. Buda firmaya maddi – manevi kayıp sözkonusu olabilir.

Üretilen makine pazarlaması, hedef alıcılara sunulması bir profesyonel bir zahmetli ve maliyetli çalışma gereği duymaktadır. Bizler MAKİNACI TV olarak sektördeki bu gereksimi görerek , bu hizmetleri tek bir merkezden yönetilebilen sistem geliştirdik .

Makinacı tv olarak , makine üretim aşamasında yedek parça üreticileri , üretimden sonra makinanın yurtiçi ve yurtdışı pazarlara sunulması, Nakliyesi, tekliflerin toplanması, Satış aşamasına kadar süreci profesyonel ekibimizle yürütmekteyiz.

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
Poşet Makinası Makine - Kimya 25-12-2016

Yasal Uyarı
Makinacı tv ( Firma Rehberi)
2 0.00 Oylama - "Makinacı tv" Makina satış sitesidir..