• Facebook
 • Twitter
 • Youtube
 • Google+
 • Instagram
 • Pinterest
 • Linkedin
 • Rss
Komagene Çiğ Köfte - Maltepe/İstanbul
Firma Rehberi - Turkiyeindex.net - Firma Ekle
Bu Alana Reklam Verin.
Komagene Çiğ Köfte
İstanbul/Maltepe
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu

Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları

Firma Detayları
 • Komagene Çiğ Köfte
  1022 görüntülenme / Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili Komagene Çiğ Köfte
Telefon/Fax 0216 367 97 00  0216 417 38 80
Gsm Numarası 0216 367 97 00
Firma Adres YÖRPAŞ A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜK Ofisimistanbul Plazaları Cevizli Mah. Tugay Yolu Cad. No:20 B Blok Kat:8 Ofis No:44 Maltepe / İstanbul
Şehir / İlçe İstanbul / Maltepe
Web Adresi http://www.komagene.com.tr/
Firma Tanıtım

KOMAGENE HAKKINDA

Marka ismini Kommagene Uygarlığı’ndan alan Komagene markası , 2004 yılında İstanbul’da ilk şubesini açarak yöresel bir lezzet olan Çiğ Köfte’yi bir konsept marka durumuna getirmiş ve şu an Türkiye’de 80 ilde 800’e yakın ve 7 farklı ülkede 25 şube ile yer alarak Sektörünün Lideri konumuna gelmiştir.

 

Gıda, Bilişim, İletişim, Maden, İnşaat, Dış Ticaret, Otomotiv, Pazarlama alanlarında faaliyet göstermekte olan SÜPER GRUP 2009 yılında  KOMAGENE markasını ve Franchise haklarını devralarak YÖRPAŞ YÖRESEL YİYECEKLER A.Ş olarak haklı bir üne ve başarıya ulaşmıştır. Gıda sektöründe üretim, pazarlama, satış, lojistik, zincir ve franchise alanlarında komple ürün ve hizmet üretmektedir.

 

6.000 m2 alanda kapalı üretim yapan ve tüm Türkiye’ye ilk ve tek soğuk zincir kırılmadan ürünlerini şubelerin kapısına kadar sevkini gerçekleştiren Komagene, lezzetli ürünlerini müşterileri ile buluşturmaktadır.

Hassas bir çalışma yürüten Komagene ekibi, ürünlerin satın alma sürecinden depolanmasına, üretimden şubelere ve tezgahtan müşteriye ulaşana kadar zinciri takip eder, izler ve raporlar.

Komagene, %100 mutlu müşteri felsefesini benimseyen Komagene Müşteri’ye Hizmet Kültürü sayesinde müşterileri tarafından beğenilen, takdir gören sektörünün lider konumundaki markasıdır.

Düşük yatırım maliyetleri ve yatırımın hızlı geri dönüş oranı ile yoğun talep alan markamızın franchisee’leri ile olan iş ortaklığına verdiği önem nedeniyle şubelerinin %98’i franchisee olarak işletilmektedir.

VİZYONUMUZ

Çiğ Köfte Sektöründe lider bir dünya markası olmak


MİSYONUMUZ

Lezzetli, sağlıklı ve kaliteli ürünlerimizi, güler yüzlü ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile müşterilerimize sunarak satış ve karlılığımızı artırıp iş ortaklarımızın da kazanacağı sürekli gelişen ve istikrarlı büyüyen yenilikçi ve fark oluşturan bir marka olmak.

KOMAGENE DEĞERLERİ;

Dürüst ve güveniliriz

Takım ruhuna sahibiz

İletişimde açıklığa önem veririz

Kendini geliştiren ve yenilikçi bir ruha sahibiz

Müşteri odaklıyız

 

KOMMAGENE UYGARLIĞI

KOMMAGENE Krallığı bugün ki Adıyaman bölgesinde, Persler ve Romalılar arasında, dönemin 2 süper gücü ile barış içinde yaşamış bir devlettir. Uygarlık tarihinde 300 yıl boyunca savaşmadan varlığını sürdüren başka bir devlet yoktur. KOMMAGENE barışın, diplomasinin ve uygarlığın sembolüdür. Yaklaşık 2 bin yıl öncesine kadar bu bölgede hüküm sürmüştür. Bugün o medeniyetten kalan eserler dünyanın 8. Harikası kabul edilmektedir.
Yine aynı bölgede, bugün Peygamberler diyarı olarak da adlandırılan Urfa yöresinde Hz İbrahim’in ateşe atıldığı rivayet edilmektedir. Bu olay Kommagene Uygarlığından yaklaşık 2 bin yıl önce, yani günümüzden 4 bin yıl önce gerçekleştiği varsayılmaktadır.
Geleneksel Anadolu mutfağının vazgeçilmezlerinden olan çiğ köftenin tarihi de bu bölgeye dayanmaktadır.
Çiğ köfte'nin doğuşu ile ilgili olarak, günümüze kadar farklı hikayeler ulaşmıştır. Bunların hepsi Hazreti İbrahim Peygamber zamanında yaşanmıştır.
Dönemin Nemrut’u Hazreti İbrahim’in büyük bir ateşte yakılmasını emreder. Bu amaçla Kommagene’deki bütün odunları toplatmış, halkın da ateş yakması yasaklamış. Hikayeye göre bir avcı avladığı ceylanı eve getirir. Hanımına yemek hazırlamasını söyler. Kadın odun bulup ateş yakamaz. Çünkü bütün odunlar Nemrut tarafından toplatılmıştır. Ceylan’ın but tarafından etini ayırır. Onu bir taşla iyice ezer, kıyma kıvamına getirir. Sonra eti, bulgur, biber ve tuzla karıştırarak yoğurur.
Böylece tadına doyum olmayan o leziz çiğ köfte meydana gelir. 
Geleneksel lezzetleri, kendi kültürümüzle ve tarih mirasımızı da yaşatma adına, ürettiğimiz ürünlere Komagene adını verdik.

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi

Yasal Uyarı
Komagene Çiğ Köfte ( Firma Rehberi)
2 0.00 Oylama - "Komagene Çiğ Köfte" Komagene Çiğ Köfte