• Facebook
 • Twitter
 • Youtube
 • Google+
 • Instagram
 • Pinterest
 • Linkedin
 • Rss
Güneş Ticaret - Üsküdar/İstanbul
Firma Rehberi - Turkiyeindex.net - Firma Ekle
Bu Alana Reklam Verin.
Güneş Ticaret
İstanbul/Üsküdar
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu

Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları

Firma Detayları
 • Güneş Ticaret
  1571 görüntülenme / Ortalama Puan 5.00
Firma Yetkili Gökhan GÜNEŞ
Telefon/Fax 05322891045  05322891045
Gsm Numarası 05322891045
Firma Adres Bulgurlu Mah. Söğütlü Çayır Cad. Sivaslı SOK. No:16/A Üsküdar/ İstanbul
Şehir / İlçe İstanbul / Üsküdar
Web Adresi http://www.ikincielcafemalzemeleri.com
Firma Tanıtım

Güneş Ticaret 2.el Cafe Lokanta Restaurant Malzemeleri ve 2.el Endüstriyel Mutfak ekipmanları Alım  Firmamız ikinci el Cafe ve Lokanta - 2.el Restaurant, otel, kasap, Fast- food, Büfe Malzemeleri almak ve Satmaktayız.

Başta İstanbul Olmak Üzere Türkiye Genelinden 2.el Cafe Restaurant Lokanta Malzemeleri Satmaktayız. Türkiye'nin Her yerine Ambarlarla Kargo ile adresinize teslim gönderilmektedir. veya sahibinden satılık ikinci cafe malzemeleri var ve satmak istiyorsanız firmamız size en yakın 2.el el eşya alan firması olarak yerinde değerinde peşin para ile alınmaktadır.

        2.el lokanta malzemeleri, 2.el restaurant malzemeleri, 2.el cafe masa sandalye takımları, 2.el paslanmaz krom çalışma masaları ve A'dan Z'ye Komple 2.el Cafe lokanta malzemeleri almak ve satmaktayız.

İkinci el restaurant- Lokanta- Cafe, malzemeleri piyasasında güvenilirliği ve sürati ile tanınan bir firmayız. Yıllardır verdiğimiz alım satım hizmetleriyle ikinci el restaurant malzemeleri alanlar ve ikinci el cafe malzemeleri satanlar arasında kurumsal ve ticari bir referansa dönüşmüş durumdayız. Müşteri memnuniyetinin ve kaliteli hizmetin ikinci el piyasasında olmazsa olmaz bir kural olduğunu biliyoruz. Türkiye’nin her yerinden müşterilerimize 7 gün 24 saat ikinci el restaurant malzemeleri alım ve satımı hizmeti vermekteyiz. İkinci el Lokanta, Cafe, Kafeterya, Fast-food- restorant malzemeleriyle ilgili her konuda müşterilerimize danışmanlık hizmeti de sunmaktayız. İkinci el restaurant malzemeleri alım ve satım hizmetini internet ortamına da taşıyan firmamıza ulaşmak için, web sitesi ve bloglarımızdaki iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz. İkinci el restaurant malzemeleri alan ve ikinci el restaurant malzemeleri satan yerlerin arasında edindiğimiz kurumsal kimliğimiz ile hizmetinizdeyiz.

2. el kafe, lokanta, Restoran, Otel, Fast-food malzemesi satanlar ve alanlar arasında kaliteli, süratli hizmet anlayışı ve profesyonel ekibiyle Marmara’dan Ege ve Akdeniz’e kadar Türkiye’nin birçok yerine 2. el cafe lokanta malzemeleri alım ve satım hizmeti veren firmamıza, kurumsal web sitesi ve bloglarını kullanarak ulaşabilir, hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi

Yasal Uyarı
Güneş Ticaret ( Firma Rehberi)
2 5.00 Oylama - "Güneş Ticaret" Güneş Ticaret 2.el Cafe Lokanta Restaurant Malzemeleri ve 2.el Endüstriyel Mutfak ekipmanları Alım Firmamız ikinci el Cafe ve Lokanta - 2.el Restaurant, otel,