• Facebook
 • Twitter
 • Youtube
 • Google+
 • Instagram
 • Pinterest
 • Linkedin
 • Rss
Fakro Çatı Pencereleri - Sultanbeyli/İstanbul
Firma Rehberi - Turkiyeindex.net - Firma Ekle
Bu Alana Reklam Verin.
Fakro Çatı Pencereleri
İstanbul/Sultanbeyli
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu

Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları

Firma Detayları
 • Fakro Çatı Pencereleri
  görüntülenme / Ortalama Puan 5.00
Firma Yetkili Numan DEMİR
Telefon/Fax 02163982748  02163982748
Gsm Numarası 05334662390
Firma Adres Ahmetyesevi mahallesi çamlık caddesi sema sokak no:9
Şehir / İlçe İstanbul / Sultanbeyli
Web Adresi http://www.fakrocatipencereleri.com
Firma Tanıtım

Firma kalite yönetim şartlarına uyarak ve etkinliğini sürekli iyileştirerek, kalite kayıplarını azaltmak için hata nedenlerini farklı problem çözme teknikleri ile araştırarak, personelini sürekli eğiterek ve yönetime katılımını sağlayarak, iş kazalarının olmasını önlemek adına personelden gelen bildirimlerle önceden önlem alarak, müşteri memnuniyetini artırarak sektöre yön veren, güvenilir ve her zaman tercih edilen bir kuruluş olmayı varoluşunun temel ilkeleri olarak saymaktadır.

Hayatın her alanında güvenle kullanılan, kaliteli, sağlam ve sektöründe eşi olmayan ürünler yapmak ve bu ürünleri geniş üretim mantığı çerçevesinde  dünyaya sunmak için fakro çatı penceresi altında dünyanın birçok noktasına hizmet vermenin hedefini taşımaktadır. Pencere konusunda birçok ilke imza atarak sektörün en geniş bayi ağına sahip firmalarından biri haline gelen fakro uluslararası kalite standartları çerçevesinde üretim yapılmaktadır. Üretim, Türkiye başta olmak üzere, dünyanın dört bir yanına, 56’yı aşkın ülkeye ihraç da edilmektedir.

Ulaşılabilirliği ve müşteri memnuniyetine öncelik veren fakro çatı pencereleri Türkiye’nin her bölgesinde bulunan geniş bayi ağları sayesinde son kullanıcıya zorluk çekmeden ürünü teslim edebilmektedir. Yeni ürünler ve teknolojik gelişmeler, bayi eğitim seminerleri, uygulamalı işletme eğitimleri ve teknik yayınlar yoluyla müşteri beklentileri de en üst seviyede karşılanmaktadır. Her daim yenilikçi, çevre dostu ve yüksek müşteri memnuniyeti anlayışıyla hayatımızda konfor ve güveni sağlamaktadır.

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi

Yasal Uyarı
Fakro Çatı Pencereleri ( Firma Rehberi)
2 5.00 Oylama - "Fakro Çatı Pencereleri" İnşaat, Hizmet, Mimarlik, Pencere