• Facebook
 • Twitter
 • Youtube
 • Google+
 • Instagram
 • Pinterest
 • Linkedin
 • Rss
Deposite Outlet Merkezi - Bakırköy/İstanbul
Firma Rehberi - Turkiyeindex.net - Firma Ekle
Bu Alana Reklam Verin.
Deposite Outlet Merkezi
İstanbul/Bakırköy
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu

Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları

Firma Detayları
 • Deposite Outlet Merkezi
  görüntülenme / Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili
Telefon/Fax 0 (212) 671 67 30  0 (212) 671 67 33
Gsm Numarası 0 (212) 671 67 30
Firma Adres Deposite Outlet Merkezi Atatürk Bulvarı İkitelli OSB 34306 İstanbul
Şehir / İlçe İstanbul / Bakırköy
Web Adresi http://avm.deposite.com.tr/
Firma Tanıtım

Türkiye’de birbirinden güzel yaşam alanlarına imza atan Sinpaş Grubu’nun 40 yıllık tecrübesi ile Avrupa yakasının gelişim bölgesi olan İkitelli ve Başakşehir’in buluşma noktası “Yaşam Meydanı” niteliğindeki Ocak 2008’de İstanbul’lulara kapılarını açan Deposite Outlet Merkezi, kazançlı bir alışveriş merkezi olmanın yanı sıra yaşam, kültür ve sanatın da merkezi olma özelliğini taşıyor. Bölgenin ilk outleti ve yaşam merkezi olan Deposite Outlet Merkezi; gerek Türk mimari unsurlarından izler taşıyan sıra dışı mimarisi ve özgün tarzı, gerekse ulusal ve uluslar arası birçok seçkin markasıyla İstanbul ve Başakşehir’in en dikkat çeken alışveriş merkezi. İkitelli’nin tam kalbinde yer alan Deposite Outet Merkezi kusursuz marka karması, kafeleri ve dış alanda bulunan retoranları ile hem eğlencenin hem de alışverişin merkezi olan Deposite, özel gün etkinlikleri, sergileri, çocuk etkinlikleri ile İkitelli’de ziyaretçilerine keyifli alışveriş imkânı sunuyor.

 

Kazançlı Alışveriş Şehri

Toplam 170.000 m²lik alana kurulu olan ve ünlü dünya markalarını içerisinde barındıran Deposite Outlet’teki tüm mağazalar, ziyaretçilerine gerçek outlet imkânları sunuyor. 365 gün kazançlı alışverişin tadını çıkaran Deposite Outlet ziyaretçileri, anlık indirim anonsları ile özel indirim fırsatlarını da anında yakalayabiliyor. Deposite ziyaretçileri, her ay 100 bin adet gazete içinde insert olarak dağıtılan Depomag dergisinden birçok ulusal ve uluslararası markaların sadece Deposite’ye özel fiyatlı outlet ürünlerini takip edebiliyor.


Nike Factory Store, Tchibo, Fabrika Outlet, Mavi, YKM, Dagi, Bambi, Damat, Hotiç, Koton, LC Waikiki gibi birçok ünlü markaya ev sahipliği yapan Deposite Outlet ‘Kazançlı Alışveriş Şehri’ olmanın yanında, içinde barındırdığı Go-Kart pisti, Play Bowling’i, Çocuk Eğlence Alanları ile de tam bir eğlence merkezi. Deposite’de hazır giyimden aksesuara, ev dekorasyonundan elektroniğe aradığınız her şeyi bulabilecek, yılın 365 günü indirimli fiyatlarla alışveriş yapabilmenin keyfini süreceksiniz. Ayrıca dünya standartlarında hizmet veren NORSE Spor Merkezi ile ziyaretçilerinin her türlü konforunu ve mutluğunu düşünen Deposite Outlet birçok yaşam alanını bünyesinde barındırıyor. Güçlü yönetim kadrosu ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını devam ettirmektedir.

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi

Yasal Uyarı
Deposite Outlet Merkezi ( Firma Rehberi)
2 0.00 Oylama - "Deposite Outlet Merkezi" Deposite Outlet Merkezi