• Facebook
 • Twitter
 • Youtube
 • Google+
 • Instagram
 • Pinterest
 • Linkedin
 • Rss
Çiğköfte Gen Tr - Ümraniye/İstanbul
Firma Rehberi - Turkiyeindex.net - Firma Ekle
Bu Alana Reklam Verin.
Çiğköfte Gen Tr
İstanbul/Ümraniye
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu

Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları

Firma Detayları
 • Çiğköfte Gen Tr
  1732 görüntülenme / Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili Hakan Demirtaş
Telefon/Fax 02163919938  02163919938
Gsm Numarası 05370103858
Firma Adres Atatürk mah. Güler sok. No:2/45
Şehir / İlçe İstanbul / Ümraniye
Web Adresi http://www.cigkofte.gen.tr
Firma Tanıtım

www.cigkofte.gen.tr adresinden vereceğiniz çiğ köfte siparişleri günlük olarak üretilip, günlük olarak sevk edilir. Taptaze çiğ köfte kapınızda.

256 Bit güvenlikli sanal mağazadan vereceğiniz siparişler aynı gün kargoda.
Kredi kartı veya Havale/EFT seçenekleri ile.

Çiğ köftenin kilosu 5 TL. Bir çiğ köfte dükkanından 25 TL-30 TL ye alacağınız etsiz çiğ köfte üreticiden direkt kapınıza teslim şekilde sadece 5 TL.

çiğköfte siparişi

www.cigkofte.gen.tr Üretimden direkt sevkiyat. Vakumlu ambalajlarla buz aküleriyle kapınıza teslim ürünler.Türkiye geneli çiğ köfte siparişi verebileceğiniz sanal mağaza.

Çiğ köfteler günlük olarak ISO 9001 ve ISO 22000 onaylı tesiste üretilip paketlenir. Siparişler saat 16:00 civarında kargoya teslim edilir. Buz aküleri destekli olarak çiğ köfteler vakumlu ambalajlarla kargoya teslim edilir. MNG ve Sürat Kargo ile gönderiler adrese teslim olarak gönderilir. Kargolar ücretsizdir. Kargoya ücret ödemezsiniz. Etsiz çiğ köfteler size ulaştığında paketinde açılıp yenilecek şekilde hazırdır. Herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Etsiz çiğ köftelerimiz Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylı tesisimizde Kimya Mühendisi ve Kimyager kontrolünde üretilmekte ve hijyenik şartlarda paketlenmektedir. Üretimden direkt olarak gönderildiği için bayi fiyatlarından ürünü satın almış olursunuz.
Dilerseniz çiğ köftenin yanında lavaş ve sos siparişi de verebilirsiniz. 

Etsiz çiğ köfte

Çiğ köftelerimizde kullandığımıza baharat ve bulgur Türkiye'nin önde gelen firmalarından tedarik edilmektedir. Kaliteyi ucuza alın. Üretimden tüketime aracısız etsiz çiğ köfte siparişi verin.
 

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
Çiğ köfte Gıda Firmaları 31-05-2016

Yasal Uyarı
Çiğköfte Gen Tr ( Firma Rehberi)
2 0.00 Oylama - "Çiğköfte Gen Tr" Çiğ köftenin kilosu 5 TL. Bir çiğ köfte dükkanından 25 TL-30 TL ye alacağınız etsiz çiğ köfte üreticiden direkt kapınıza teslim şekilde sadece 5 TL.