• Facebook
 • Twitter
 • Youtube
 • Google+
 • Instagram
 • Pinterest
 • Linkedin
 • Rss
Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi - Bakırköy/İstanbul
Firma Rehberi - Turkiyeindex.net - Firma Ekle
Bu Alana Reklam Verin.
Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi
İstanbul/Bakırköy
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu

Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları

Firma Detayları
 • Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi
  1803 görüntülenme / Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili
Telefon/Fax 444 9 272  
Gsm Numarası 444 9 272
Firma Adres Ataköy 1. Kısım Mahallesi Fişekhane Caddesi No: 7 34158 Bakırköy / İstanbul
Şehir / İlçe İstanbul / Bakırköy
Web Adresi http://www.capacity.com.tr/
Firma Tanıtım

Güçlü marka karması, özgün mimarisi ve farklı çizgisiyle Bakırköy’ün en gözde alışveriş ve yaşam merkezi olan Capacity, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ile kaliteli, rahat ve güvenli alışverişi, huzurlu ve konforlu bir ortamda birleştirerek misafirlerine sunuyor.
Yılda 22 milyon ziyaretçiyi ağırlayan Bakırköy’ün en büyük alışveriş merkezi Capacity, bünyesinde dünyaca ünlü Hugo Boss, GAP, Sephora, Armani Jeans, MAC, Beymen, Vakko, W, Massimo Dutti, Zara, Mango gibi markalar başta olmak üzere her biri kendi alanında öncü ve tanınmış 200’ü aşkın markaya ev sahipliği yapıyor.
Çok özel ışık ve müzik showlarına sahip benzersiz interaktif havuzu, gerçekleştirdiği etkinlik ve sürpriz kampanyalarıyla ziyaretçilerinin vazgeçilmez adresi olan Capacity, ulaşım kolaylığının yanı sıra zengin marka karması, son teknolojiye sahip 9 adet sinema salonu, 2500 araçlık otoparkı, eğlence noktaları, gece saat 02:00’a kadar hizmet veren Midpoint, Chocolate, Cookshop gibi popüler zincir restoran ve kafeleri ile bölgenin buluşma noktası konumunda olmaya devam ediyor.
2007 yılında Uzman İnşaat, Keleşoğlu İnşaat, Kameroğlu İnşaat, Gül İnşaat, Beyaz İnşaat ve Zirve İnşaat ortaklığında İstanbul’un 3. bölgesi olarak tanımlanan Bakırköy’de hayata geçirilen Capacity, 155.000 m²’lik bir alana alışveriş ve yaşam merkezi olarak kuruldu. Proje müellifliğini ve mimari tasarımını Mimar Muammer Bakır’ın üstlendiği ve dünyaca ünlü İngiliz mimarlık ofisi Chapman Taylor’dan da danışmanlık alınan Capacity, geniş katları, özgün ve şık mimarisiyle ferah ve aydınlık bir alışveriş imkanı sağlıyor.
Capacity Alışveriş Merkezi, Barış Özcan liderliğinde güçlü yönetim kadrosu ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını devam ettirmektedir.

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi

Yasal Uyarı
Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi ( Firma Rehberi)
2 0.00 Oylama - "Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi" Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi