• Facebook
 • Twitter
 • Youtube
 • Google+
 • Instagram
 • Pinterest
 • Linkedin
 • Rss
Canpark Alışveriş Merkezi - Ümraniye/İstanbul
Firma Rehberi - Turkiyeindex.net - Firma Ekle
Bu Alana Reklam Verin.
Canpark Alışveriş Merkezi
İstanbul/Ümraniye
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu

Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları

Firma Detayları
 • Canpark Alışveriş Merkezi
  2259 görüntülenme / Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili
Telefon/Fax 444 5582  
Gsm Numarası 444 5582
Firma Adres Yamanevler Mah. Alemdağ Cad. No: 169 Ümraniye / İstanbul, 34768
Şehir / İlçe İstanbul / Ümraniye
Web Adresi http://www.canparkavm.com.tr/
Firma Tanıtım

Kent hayatının merkezindeki konumu, ayrıcalıklı sıra dışı mimarisi, çevresine değer katan mağazaları, restoran-kafe ve eğlence merkezleri ile yaşamın tüm renklerinin içeren bir alışveriş merkezi…
 
Canpark projesinin en önemli parçalarından birini oluşturan Hilton Garden Inn Oteli ve çevresindeki kültür-sanat merkezleri ile sosyal hayatın yeni kalbi…
 
Bölgede gelişimi hızla devam eden prestijli iş merkezleri, seçkin konut projeleri ile alım gücü yüksek bir kitlenin buluşma noktası…
 
Otoyol ve direk metro bağlantıları ile kolayca ulaşabilme rahatlığı…
 
İstanbul Anadolu Yakası’nın en hızlı büyüyen ve gelişen bölgesi Ümraniye’ de yükselen Canpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, benzersiz özellikleriyle sizi seçkin dünyasında yer almaya davet ediyor.
 
ANADOLU YAKASI’NDA
MODERN BİR ALIŞVERİŞ
VE YAŞAM MERKEZİ…
Canovate Grup ve Mutlu İnşaat-Miltaş-Uzman İnşaat-Mes Turkuaz ortak girişimi ile inşa edilen Canpark, İstanbul’un en değerli, gelişmekte olan ve kalabalık nüfusa sahip caddelerinden biri olan Alemdağ Caddesi üzerindedir.
 
Hem yerleşim hem de iş merkezlerinin tam kalbindedir.
 
Farklı gelir gruplarının yer aldığı etki alanı içerisinde ki en prestijli alışveriş ve yaşam merkezidir.
 
Alışveriş, sinema-eğlence seçenekleri, restoran ve kafeleri ile çevresinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek yeterliliktedir.
 
Yaratacağı fark ve getireceği yüksek standartlarla, bölgesinin yeni buluşma merkezidir.
 
 
HILTON GARDEN INN
ŞEHİR OTELİNİN GETİRECEĞİ CANLILIK VE PRESTİJ
Alışveriş turizminde son yıllarda İstanbul’un yıldızı tekrar parlamaktadır. Özellikle Ortadoğu ülkelerinden gelen alım gücü yüksek hedef kitle için Ümraniye; Boğaziçi – Çamlıca Tepesi gibi turistik bölgelere yakınlığı ile idealdir. Canpark ile birlikte inşa edilen Hilton Garden Inn, ulaşacağı bu hedef kitle ile AVM’ye prestij ve düzenli bir hareket getirecektir. Ayrıca bölgenin iş merkezi olması nedeniyle otelde konaklayacak iş adamları da Canpark’ın düzenli ziyaretçileri arasında yer alacaktır. Dünyanın en prestijli hotel markalarından Hilton’un adu Canpark ile anılacak ve Ümraniye’ye saygınlık getiren bu birliktelik , her iki marka için de sinerji yaratacaktır.
 
ORTAKLAR, CANPARK’IN ARDINDAKİ GÜÇ BİRLİĞİ
Türk iş dünyasına uzun yıllardır hizmet veren şirketlerin gücünü birleştirmesinden doğan Canpark, Canovate Grup ve Mutlu İnşaat-Miltaş-Uzman İnşaat-Mes Turkuaz ortak girişimi ile inşa edilmektedir.
 
Canovate Grup, 400 milyon Amerikan Doları’nı aşan güncel değeriyle “ Üretim-Sanayi, Gayrımenkul ve Enerji” alanlarında faaliyet göstermektedirler. Temelleri 35 yıl önce Can Gür tarafından atılan Canovate, iddialı vizyonu, girişimcilik ruhu, Ar-Ge’ye yaptığı yatırımlar, dinamik ve dürüst iş yapma yaklaşımı ve yıllar boyu edindiği tecrübe ile fiber optik ve veri merkezleri çözümleri gibi Telekom ve bilişim teknolojisi ürünleri alanlarında uluslararası platformda etkili ve güçlü bir konuma ulaşmıştır. Bu alanlarda kendi patentleri kapsamındaki ürünleri sıfır hata ile üreterek Orta Doğu, Avrupa ve Rusya başta olmak üzere tüm dünyaya ihraç etmektedir. Gayrimenkul alanında ise Ümraniye ve Sultanbeyli başta olmak üzere Türkiye genelinde bulunan 450,000 m2 üzeri inşaat alanına sahip karma projelerin yanı sıra yeni arsa yatırım bölgelerinin gelişen şehircilik ve dönüşüm yaklaşımları doğrultusunda geliştirme amacına uygun olarak değerlendirilebilmesi için çalışmalarını sürdürmektedir. Yenilenebilir güneş enerjisi konusunda yatırımlar devam etmektedir.
 
Mutlu İnşaat-Miltaş-Uzman İnşaat ve Mes Turkuaz, Türkiye’nin önde gelen şirketleri arasında yer almakta, inşaat ve gayrimenkul yatırımı alanlarında faaliyet göstermektedir. Marka projelere imzalarını atan bu şirketler, bugüne kadar yılda 22 milyon ziyaretçiye sahip, Capacity Alışveriş Merkezi başta olmak üzere Kadir Has Alışveriş Merkezi, Metroport Alışveriş Merkezi, Ataköy A Plus Alışveriş Merkezi, Ataköy Konakları, Güneşlipark Gardenya, Mood City, Kartepe Konakları Flyinn Residence, Kadir Has Üniversitesi Kampüsü gibi önemli projeleri hayata geçirmiştir.
 
Dünyadaki gelişmelere uyum sağlayarak yeni teknolojilerle Türkiye’de inşaat sektörünün öncüsü olmayı sürdüren ve ülke çapında saygın yapılar yaratan bu konsorsiyum, çevresine değer katan, estetik ve fonksiyonel yönü yüksek, sağlam, güvenilir, yenilikçi ve modern projelere imza atmaya devam etmektedir.

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi

Yasal Uyarı
Canpark Alışveriş Merkezi ( Firma Rehberi)
2 0.00 Oylama - "Canpark Alışveriş Merkezi" Canpark Alışveriş Merkezi