• Facebook
 • Twitter
 • Youtube
 • Google+
 • Instagram
 • Pinterest
 • Linkedin
 • Rss
BÖLGE SERVİSİ - Gaziemir/İzmir
Firma Rehberi - Turkiyeindex.net - Firma Ekle
Bu Alana Reklam Verin.
BÖLGE SERVİSİ
İzmir/Gaziemir
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu

Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları

Firma Detayları
 • BÖLGE SERVİSİ
  görüntülenme / Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili Çağatay DENİZ
Telefon/Fax 2322520963  2322520964
Gsm Numarası
Firma Adres Atıfbey mah. 6/2 sok. No:12 GAZİEMİR
Şehir / İlçe İzmir / Gaziemir
Web Adresi www.egebolgeservis.com
Firma Tanıtım

 

Ege Bölge servisi, hizmetini uzun yıllardan beri konusunda uzman teknik personelimizle birlikte müşteri memnuniyetine öncelik veren görev anlayışımızla Ege Bölge servisi acil çağrı merkezimizden ve telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilir Ege Bölge servisinden yardım isteyebilirsiniz. Her zaman konusunda uzman ve eğitimli teknik personelimize Ege Bölge servisi hakkında veya Ege Bölge ürünleri ile ilgili teknik soruları yöneltebilirsiniz. 

Konusunda uzman İzmir Ege Bölge servisi olarak müşterilerimize en kısa zamanda hizmet vermek için gezici servislerimiz ile İzmir'in her semtine Ege Bölge servis hizmeti götürmekteyiz.Ege Bölge Servis'imiz de hergün onlarca müşterinin Ege Bölge servis hizmeti talebine hızla ve garantili servis hizmeti verilmektedir.

 

Ege Bölge SERVİSİ
Deneyimli Ege Bölge Servisi, Ege Bölge servis teknik personellerimizin tek hedefi müşteri memnuniyetini sağlamaktır.Ege Bölge beyaz eşya servisi, servis bakımı, onarımı ve Ege Bölge servisi ürün montajı ile müşterilerini güler yüzlü kalmaları için elimizden gelen gayret ve imkanı sağlamaktayız.
İzmir Ege Bölge servisi olarak İzmir'in her bölgesine yakın servisimiz olmakla birlikte zamanında orada olup sizlere hizmet sağlıyabilmek için kendimizi her geçen gün geliştirmekteyiz. Onarım bakım ve montaj işlemlerinde tecrübeli kadromuzun sizler için tek politikası güvendir. Servislerimizde arıza tespiti yapılarak müşteriden onay alındıktan sonra arıza onarılır ve ihtiyaç duyulması halinde parça değişimi yapılmaktadır.

Ege Bölge SERVİS HİZMETİ

Ege Bölge Servisi olarak biz tüm hizmetlerimizde, profesyonel, çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet veren, müşteri odaklı ve sürekli kendini geliştiren müşterisinin her koşulda yanında olduğunu hissettiren Ege Bölge servisidir. Sunduğumuz Ege Bölge Servis hizmetini sürekli geliştiren bir organizasyon ve çağın gerekliliklerini yerine getiren modern, kaliteye önem veren çağdaş bir Ege Bölge servisi olarak görev yapmaktayız.Servisimiz müşteriye güven veren ve her zaman Ege Bölge servis alan kişilerin yerine kendini koyan güler yüzlü ve problemi çözmeye odaklı anyayışımızla birlikte Ege Bölge servis hizmetisunmaktayız. 

UZMAN Ege Bölge SERVİSİ

İzmir Ege Bölge Servisi olarak "Müşteri memnuniyetini" hedefleyen bir anlayışa sahip, kendi bünyemizde oluşturduğumuz mobil Ege Bölge servis ağı ile tüketicilerimize en kaliteli ve en hızlı Ege Bölge servis hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Ege Bölge Servis çözüm merkezi'ne telefondan 7 gün 24 saat kesintisiz ulaşabilir. Konusunda uzman  müşteri temsilcilerimiz sorularınıza en kısa sürede cevap vermektedir. Ege Bölge Beyaz Eşya, Klima, Buzdolabı, Çamaşır Makinası, Bulaşık Makinası, Derin Dondurucu, Fırın, Ankastre Ocak, Kombi, Termosifon, Televizyon Servisi, İzmir Ege Bölge Servis Hizmeti verilmektedir.

 

Ege Bölge SERVİSİ
Ege Bölge ürünlerinin servis bakım ve onarımını yaptırarak yazın soğuk, kışın sıcak ve temiz havaya rahatlıkla ve tasarruflu sahip olabilirsiniz. Her zaman aklınızda bulunsun belli bir sürede bakımı yapılmayan klimalar istediğiniz derecede sıcak ve soğuk havayı veremez ve daha önemlisi filtreleri belli bir sürede kirleneceği için ortama verdiği hava kirli olacaktır. Ege Bölge Klima Servisi olarak klimanızdan beklediğiniz performansı almanızın garantisiyiz.

 

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi

Yasal Uyarı
BÖLGE SERVİSİ ( Firma Rehberi)
2 0.00 Oylama - "BÖLGE SERVİSİ" Ege Bölge servisi, hizmetini uzun yıllardan beri konusunda uzman teknik personelimizle birlikte müşteri memnuniyetine öncelik veren görev anlayışımızla Ege Bölg