• Facebook
 • Twitter
 • Youtube
 • Google+
 • Instagram
 • Pinterest
 • Linkedin
 • Rss
Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi - Beylikdüzü/İstanbul
Firma Rehberi - Turkiyeindex.net - Firma Ekle
Bu Alana Reklam Verin.
Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi
İstanbul/Beylikdüzü
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu

Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları

Firma Detayları
 • Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi
  1648 görüntülenme / Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili
Telefon/Fax 0212 852 00 01  0212 852 00 09
Gsm Numarası 0212 852 00 01
Firma Adres ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi E - 5 Karayolu Üzeri Sakarya Caddesi No:1 34520 Beylikdüzü / İstanbul
Şehir / İlçe İstanbul / Beylikdüzü
Web Adresi https://www.beylikduzumigrosavm.com
Firma Tanıtım

1997 yılında faaliyete geçen Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi, Beylikdüzü’nün odak noktası konumundadır. Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi, 2001 Mayıs ayından beri ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilmektedir. 

125 mağaza, toplam 1400 araçlık açık, kapalı ücretsiz otopark, 5M Migros hipermarket, cafe, restoran, fast food, ünlü markaların yer aldığı bay, bayan, çocuk tekstil mağazaları ile ziyaretçilerine hizmet vermektedir. Merkezde ayrıca ücretsiz olarak faydalanabilinen bir adet bebek odası ve doktor odası bulunmaktadır. Gerektiğinde engelli ziyaretçiler tarafından kullanılabilmesi için tekerlekli sandalyeler mevcuttur. Toplam 3 kattan oluşan alışveriş merkezi, İstanbul’un en büyük Migros Hipermarketi, çocuk oyun alanı, terzi ,lostra, eczane, kuaför salonu, elektronik eşya, ev tekstili, kozmetik, kitap, müzik, oyuncak, spor mağazaları ile küçük büyük, bay bayan herkesin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir.

Toplam 40.000 metrekarelik kiralanabilir alanı ile Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi tüm ziyaretçiler için bir buluşma noktasıdır. ECE Türkiye yönetimi, daima ileriye dönük, yenilikçi ve ilginç projeleri ile ziyaretçilerine farklı seçenekler sunabilmeyi hedeflemektedir. Yıl boyunca düzenlenen çeşitli aktivitelerle ziyaretçilere farklı atmosferlerde unutamayacakları anılar yaşatılmaktadır. Yıllardan beri en çok tercih edilen alışveriş merkezi olmayı sürdüren Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi birbirinden ilginç ve çarpıcı aktiviteleriyle büyük küçük herkesin ilgi odağı olmayı sürdürecektir.

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi

Yasal Uyarı
Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi ( Firma Rehberi)
2 0.00 Oylama - "Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi" Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi