• Facebook
 • Twitter
 • Youtube
 • Google+
 • Instagram
 • Pinterest
 • Linkedin
 • Rss
Atrium Alışveriş Merkezi - Bakırköy/İstanbul
Firma Rehberi - Turkiyeindex.net - Firma Ekle
Bu Alana Reklam Verin.
Atrium Alışveriş Merkezi
İstanbul/Bakırköy
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu

Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları

Firma Detayları
 • Atrium Alışveriş Merkezi
  1925 görüntülenme / Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili
Telefon/Fax 0 212 661 12 33  0 212 560 08 72
Gsm Numarası 0 212 661 12 37
Firma Adres Ataköy 7-8-9-10 Mh. Nilüfer Sk. 34156 Bakırköy İstanbul
Şehir / İlçe İstanbul / Bakırköy
Web Adresi http://www.atrium.com.tr/
Firma Tanıtım

Atrium AVM
Ataköy 7-8-9-10 bölümleri içinde yer alan Atrium AVM butik bir alışveriş merkezidir. Bölge halkının ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilecek bir alt yapıya sahi olan Atrium `da şuan 40`ın üzerinde mağaza bulunmaktadır. 

Atrium Alışveriş Merkezi mimari yapısı olarak şık ve güzel bir alışveriş merkezidir. İçinde yer alan 40`dan fazla mağaza ve stand ziyaretçilere ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilecekleri hizmeti sunmaktadır. Bölge halkı tarafından fazlaca ilgi gören AVM kalabalık ve gürültülü alışveriş merkezlerinin aksine daha sessiz ve butik bir yapıya sahiptir. Marketten züccaciyeye, giyimden yiyecek içeceğe, unlu mamüllerden manava, kazmetikten şarküteriye onlarca mağaza siz değerli ziyaretçileri bekliyor. Ulaşım hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. 

Atrium içinde yer alan mağazalar fiyat bakımından oldukça uygun ve kampanyalı fiyatlar sunmaktan da geri kalmıyorlar. Ayrıca alışveriş merkezine gelenlere özel etkinlik ve kampanyalar yıl boyunca sürmekte. 

Alışveriş merkezine kendi aracı ile gelecekler Atrium Alışveriş Merkezi adres olarak Sinan Erdem Spor Salonu`nun  hemen yanında yer almaktadır. Bakırköy ilçesine bağlı olan Atrium AVM Ataköy 7-8-9-10 mahallerindedir. Alışveriş merkezine kendi aracı ulaşanlar için otopark mevcuttur. Yine Atrium AVM `ye toplu taşıma araçları ile de gelebilirsiniz. Ulaşım için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. 

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi

Yasal Uyarı
Atrium Alışveriş Merkezi ( Firma Rehberi)
2 0.00 Oylama - "Atrium Alışveriş Merkezi" Atrium Alışveriş Merkezi