• Facebook
 • Twitter
 • Youtube
 • Google+
 • Instagram
 • Pinterest
 • Linkedin
 • Rss
Atirus Alışveriş Merkezi - Büyükçekmece/İstanbul
Firma Rehberi - Turkiyeindex.net - Firma Ekle
Bu Alana Reklam Verin.
Atirus Alışveriş Merkezi
İstanbul/Büyükçekmece
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu

Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları

Firma Detayları
 • Atirus Alışveriş Merkezi
  1562 görüntülenme / Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili
Telefon/Fax 0212 883 69 14  0212 881 11 61
Gsm Numarası 0212 883 69 14
Firma Adres Fatih Mahallesi Rızaküçükoğlu Paşa Cad. No:40 Büyükçekmece / İST.
Şehir / İlçe İstanbul / Büyükçekmece
Web Adresi http://www.atirus.com.tr/
Firma Tanıtım

Atirus Alışveriş Merkezi, Kapıcıoğlu Madencilik İnşaat San. ve Tic Ltd. Şti tarafından İstanbul Büyükçekmece’de E-5 karayolu üzerinde Marmara Denizi ve Büyükçekmece Gölünün kesiştiği noktada 56.000 metrekarelik bir alanda kurularak 17 Aralık 2005 te seçkin ziyaretçilerinin hizmetine açıldı.
Birbirinden ünlü markalar bir araya getirilerek her katta farklı bir konseptle oluşturulan tematik konumlandırmalarla alışveriş sürenizi keyfe dönüştüren Atirus , modanın, fast food, cafe ve restaurantlarıyla damak tadının, çocuklar için düşünülmüş özel oyun alanları ve üstün teknolojik imkanlı sürekli vizyon gösterimleriyle hizmet veren modern sinema salonlarıyla eğlencenin, en yeni teknik donanım ve otomasyon sistemleriyle gürültüsüz ve konforlu alışverişin Büyükçekmece’deki ilk ve en büyük buluşma noktası haline geldi...
Atirus alışveriş merkezine gelen ziyaretçilerin ulaşım imkanlarını kolaylaştırmak için Türkiye de bir ilke imza atılarak E-5 karayolundan Alışveriş Merkezine yaya girişler için alt geçit, araçla girişler içinse 700 araç kapasiteli kapalı otoparka tünelle direk bağlantı kuruldu.
Pek çok teknolojik üstünlüğe sahip Atirus Alışveriş Merkezinde Jet grouting ve fore kazıklar üzerine inşa edilmiş radye temel sistemi, bilgisayar destekli bina yönetimi sistemi, merkezi ısıtma, soğutma, taze hava ve egzoz tesisatı, klima sistemi, uluslararası standartlarda ısı, ses ve su izolasyonu, bilgisayar destekli yangın algılama ve ihbar etme, söndürme ve güvenlik sistemi gibi üstün özellikler bulunuyor.
Atirus Alışveriş merkezinde 80 mağazanın yanı sıra 64 ofislik bir de iş merkezi yaralıyor.

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi

Yasal Uyarı
Atirus Alışveriş Merkezi ( Firma Rehberi)
2 0.00 Oylama - "Atirus Alışveriş Merkezi" Atirus Alışveriş Merkezi