• Facebook
 • Twitter
 • Youtube
 • Google+
 • Instagram
 • Pinterest
 • Linkedin
 • Rss
Arcadium Alışveriş Merkezi - Yenimahalle/Ankara
Firma Rehberi - Turkiyeindex.net - Firma Ekle
Bu Alana Reklam Verin.
Arcadium Alışveriş Merkezi
Ankara/Yenimahalle
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu

Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları

Firma Detayları
 • Arcadium Alışveriş Merkezi
  1413 görüntülenme / Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili
Telefon/Fax 0 (312) 241 15 00  0 (312) 241 77 29
Gsm Numarası
Firma Adres Koru Mah.8.Cad. No:192 İdari Ofisler Çayyolu / ANKARA
Şehir / İlçe Ankara / Yenimahalle
Web Adresi http://www.arcadium.com.tr/
Firma Tanıtım

Alışveriş Merkezi, 2003 yılından bugüne alışveriş alışkanlıklarına renkli ve farklı bir yorum getiriyor.

Günün stresi ve hayatın karmaşasından uzaklaşmak, dinlenmek ve keyifli vakit geçirmek amacıyla mimari detaylarda modernliğin ve rahatlığın ön planda tutulduğu, nefes aldıran bir alışveriş merkezi ARCADIUM!

Arcadium AVM, Eskişehir yolunda, Konutkent, Yaşamkent, Mesa gibi çok bilinen yerleşim noktalarının da içinde bulunduğu Ümitköy-Çayyolu merkezinde; yakın çevresinde aktif 150.000 konut, sosyo-ekonomik düzeyi yüksek 350.000 bölge sakini bulunan, faaliyette olan Devlet Tiyatroları Cüneyt Gökçer Sahnesi, Eskişehir yolu üzerinde yer alan Başkent, Bilkent, ODTÜ, kamu kurumları ve orta ölçekli işletmelerle şehrin güney batısının merkezi halinde. 1.300 araç kapasiteli açık ve kapalı otoparkına aracınızı rahatlıkla ücretsiz olarak park edebilir, yanı sıra metro rahatlığı ile ARCADIUM’a ulaşabilirsiniz!

Macro Center, Mudo City gibi bir çok zincir markayı da bünyesinde bulunduran ARCADIUM, herkese hitap eden 95’i  aşkın mağaza karmasının içerisinde giyimden, ev eşyasından oyuncağa, kısaca her türlü ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz.

ARCADIUM KART ile tüm yıl devam eden tüketici kampanyalarından ve anlaşmalı mağaza avantajlarından yararlanabilir, alışverişlerinizi ödüllendirebilirsiniz.

Tatlıdan hamburgere, zengin kahve seçeneklerinden dünya mutfağına kadar geniş damak seçeneklerinden birini değerlendirebilir veya uzun soluklu oturmak isteyeceğiniz restoran ve kafelerde hoşça vakit geçirebilirsiniz. Damak tadınıza uygun her şey 8.cadde üzeri restoran sokağında mevcut...

Zemin katta bulunan bebek bakım odasından, zemin kattaki danışmadan ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Tüm yıl boyunca devam eden etkinlik ve organizasyonlarla canlı müzik performanslarını dinleyebilir, konserlere katılabilir, söyleşilerde, ARCADIUM SİNEMALARI’NDA film galalarında veya imza günlerinde ünlü sanatçılarımızı yakından tanıyabilirsiniz. Ayrıca, özel gün kutlamalarına katılabilir, dans ve akrobasi gösterilerini izleyebilir, çocuklara yönelik etkinliklerden faydalanabilirsiniz.

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi

Yasal Uyarı
Arcadium Alışveriş Merkezi ( Firma Rehberi)
2 0.00 Oylama - "Arcadium Alışveriş Merkezi" Arcadium Alışveriş Merkezi