• Facebook
 • Twitter
 • Youtube
 • Google+
 • Instagram
 • Pinterest
 • Linkedin
 • Rss
Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi - Keçiören/Ankara
Firma Rehberi - Turkiyeindex.net - Firma Ekle
Bu Alana Reklam Verin.
Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi
Ankara/Keçiören
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu

Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları

Firma Detayları
 • Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi
  1677 görüntülenme / Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili
Telefon/Fax 0312 321 0600  0312 322 8424
Gsm Numarası
Firma Adres Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi Halil Sezai Erkut Caddesi Afra Sokak No: 1/A Ayvalı - Etlik / ANKARA
Şehir / İlçe Ankara / Keçiören
Web Adresi http://www.antaresavm.com.tr
Firma Tanıtım

Adını samanyolunda yer alan, güneşten 400 kat daha büyük ve 60 bin kat daha parlak olan bir yıldızdan alan Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 82.725 m2 kiralanabilir alanı ile Türkiye'nin en büyük alışveriş merkezleri arasında yer alma özelliği taşıyor. İki yılda tamamlanan ve toplam 250 milyon dolara mal olan alışveriş merkezi, Şubat 2008'de hizmete girdi. Konfor ve teknolojinin iç içe olduğu, geniş bir cadde ferahlığıyla tasarlanan alışveriş merkezinde, 16 metre genişliğindeki alışveriş koridorları üzerinde üç büyük atrium yer alıyor.

Giyimden kozmetiğe, dekorasyondan elektroniğe toplam 220 mağazayı ve organize perakende sektörünün devlerini bünyesinde barındıran alışveriş merkezi Alışveriş merkezinin Ankara manzaralı ve alışılmışın dışında birbirinden uzak masalarla donatılmış derin bir yüksekliğe sahip fast-food katı aynı anda 2.000 kişiye hizmet sunuyor.

Çocuk oyun üniteleri ve restoranı ile 4.245 m2'lik alana kurulu Türkiye'nin en büyük bowling salonu olan Rolling Ball Bowling, Antares'e yaşam merkezi özelliğini kazandıran mekanlar arasında yer alıyor. Ayrıca 10 salonlu, 2.500 kişilik sinema kompleksi de Antares'in yaşam merkezi olma özelliğini tamamlıyor. Alışveriş merkezinin 5.000 araç kapasiteli otoparkı ise giriş ve çıkışlarda ziyaretçileri büyüklüğüne yaraşan bir konforla karşılıyor.

Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi kapsamında, altı kuleden oluşan 619 konutluk yaşam alanı da yer alıyor. Mimari projesini A Tasarım Mimarlık'ın kurucusu Ali Osman Öztürk ve ekibinin yürüttüğü Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nin konsept danışmanlığını ise İngiliz mimarlık şirketi Chapman Taylor LLP yapıyor.

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi

Yasal Uyarı
Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi ( Firma Rehberi)
2 0.00 Oylama - "Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi" Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi