• Facebook
 • Twitter
 • Youtube
 • Google+
 • Instagram
 • Pinterest
 • Linkedin
 • Rss
Antalya halı yıkama - Muratpaşa/Antalya
Firma Rehberi - Turkiyeindex.net - Firma Ekle
Bu Alana Reklam Verin.
Antalya halı yıkama
Antalya/Muratpaşa
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu

Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları

Firma Detayları
 • Antalya halı yıkama
  1347 görüntülenme / Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili müslüm özer
Telefon/Fax 02423264525  
Gsm Numarası 05354432350
Firma Adres cebesoy cad 1280 sk. no 7
Şehir / İlçe Antalya / Muratpaşa
Web Adresi http://antalyahaliyikamasirketleri.com/
Firma Tanıtım

Akseki Koltuk Yıkama

Antalya’nın bir ilçesi olan Akseki, Batı Torosların güneyinde kurulmuş bir bölgedir. Kardelen çiçeğinin ana yurdu olarak bilinen Akseki ilçesi, Gündoğmuş, Bozkır, Manavgat, İbradı, Beyşehir, Seydişehir, Manavgat ve Gündoğmuş ilçeleri ile çevrilidir. İlçenin coğrafi yapısı Manavgat ırmağının oluşturduğu büyük bir vadi ile dağlık ve engebeli bir görünüme sahiptir. Tarihte Selçuklu ve Osmanlı yönetimine geçen ilçede, Roma İmparatorluğu dönemlerinden bu yana toplumların yaşadığı bilinmektedir. Zamanla Akseki’nin sınırları daraltılmış ve bazı köyler Seydişehir ilçesine bırakılmıştır. İbradı de, daha önceleri bir kasabayken, 1991 yılında ilçe yapılarak Akseki'den ayrılmıştır. Yöre halkının başlıca geçim kaynakları arasında ticaret, ormancılık, bağcılık ve badem yetiştiriciliği bulunmaktadır.

Profesyonel Antalya Koltuk Yıkama

Akseki’de ev ya da işyerlerinizdeki koltukları profesyonel bir şekilde temizletebiirsinizAntalya koltuk yıkama firmaları arasında en kaliteli hizmeti veren firmamıza koltuk takımı, kanepeler, köşe takımları, sandalyeler ve diğer oturma gruplarınızı zahmetsizce yıkatabilirsiniz. Tecrübeli koltuk temizleme ekibimiz, tam donanımlı ve işinde uzman olarak evinize gelir. Hemen işe koyulmak için önce koltuğun ve koltukta kullanılan kumaşın cinsini belirler.

Antalya Koltuk Yıkama Aşamaları

Koltuk yıkamada ilk olarak ıslatma işlemi yapılır. Bu aşamada anti bakteriyel ve oksijen bazlı deterjan karışımı koyulan püskürtme aracıyla kumaşın ıslanması sağlanır. Akseki koltuk yıkama ekiplerimiz daha sonra ıslattıkları koltuğun kir ve lekelerinin yumaşaması için ortalama 5 5 dakika bekletir. Daha sonra en önemli aşama olan fırçalama aşamasına geçilir. Koltuk kumaşında en ufak bir kir, en ufak bir koku kalmayıncaya kadar fırçalanır. Son olarak vakumlama işlemine geçilir. Eğer su iyi çekilmezse koku ve kirlerin dışarı çıkması yani kusma yapabilir. Bu aşamadaysa koltuk kumaşında kalan kirli su, makinenin kazanına çekilir.

Antalya Koltuk Temizliği

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi

Yasal Uyarı
Antalya halı yıkama ( Firma Rehberi)
2 0.00 Oylama - "Antalya halı yıkama" antalya halı yıkama, antalya halı temizleme, antalya halı yıkama firmaları, antalya halı yıkama muratpaşa, antalya halı koltuk yıkma