• Facebook
 • Twitter
 • Youtube
 • Google+
 • Instagram
 • Pinterest
 • Linkedin
 • Rss
Ankara Optimum Outlet - Etimesgut/Ankara
Firma Rehberi - Turkiyeindex.net - Firma Ekle
Bu Alana Reklam Verin.
Ankara Optimum Outlet
Ankara/Etimesgut
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu

Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları

Firma Detayları
 • Ankara Optimum Outlet
  görüntülenme / Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili
Telefon/Fax 03122806010  
Gsm Numarası
Firma Adres Eryaman Ayaş Yolu No:93 06930, Ankara
Şehir / İlçe Ankara / Etimesgut
Web Adresi http://www.optimumoutlet.com/ankara
Firma Tanıtım

Optimum Ankara

29 Ekim 2004'te Ankara'nın ilk outlet alışveriş merkezi ve Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş. bünyesindeki Alışveriş Merkezlerinin ilki olarak hizmete açılan Optimum Outlet; 18 Kasım 2006'da ek binanın yapılmasıyla, Türkiye'nin en büyük outlet alışveriş merkezlerinden biri olmuştur. 2012 yılının ilk çeyreğinde ise, büyüme projesi ile bünyesine ulusal ve uluslararası birçok markayı daha ekleyerek hizmet vermeye devam etmektedir.


Bölgenin ilk alışveriş merkezi olan Optimum Outlet; sosyal ve ekonomik anlamda bölgenin kalkınmasında önemli rol oynarken, aynı zamanda bölgede özel bir sosyal yaşam alanı oluşturmuştur. Alışveriş merkezi konseptinin giderek değiştiği günümüzde, uygun alışveriş olanakları sunması yanı sıra çok seçenekli yaşam alanı da yaratma amacıyla yola çıkan Optimum, yine Ankara'da bir ilk olan 8.000m2'lik eğlence kompleksiyle de bir adım önde olmayı başarmıştır.

Modern mimarisi, geniş natifli alışveriş seçenekleri ile Vakko, Tommy Hilfiger, Diesel, Media Markt, Mudo, Koton, Flo, Greyder, Desa, Hotiç, Teknosa, GNC, İpekyol, Defacto, LCW, Ayakkabı Dünyası, Yves Rocher, Penti, Hotiç, Ramsey, Kip, ADL, English Home, Madame Coco , Playland, Rollhouse, Avşar Sineması, Adese gibi ulusal ve uluslararası markalara ait mağazaları ile kaliteli alışverişin indirim merkezi olan Optimum Outlet; ziyaretçilerini KFC, MC Donalds, Burger King, Özsüt, Starbucks, Kahve Dünyası, Zeynel, HD İskender, Tavuk Dünyası, Hosta gibi markaları da içine alan kafe ve restoranlarıyla Türk ve dünya mutfaklarından tatlarla buluşturuyor.

Optimum Outlet, “maksimum marka, optimum alışveriş, minimum ödeme” sloganıyla, kaliteli markaların ürünlerini en uygun fiyata almak isteyen müşterilerin sürekli ziyaret ettikleri bir çekim noktası haline gelmiştir. Yıl boyunca düzenlediği kampanyalar ile sanatsal ve kültürel etkinliklerin yanı sıra düzenli olarak gerçekleştirdiği çocuk aktiviteleri ve desteklediği sosyal sorumluluk projeleri ile de ziyaretçilerinin beklentilerine her alanda yanıt veren bir özellik sergilemektedir.

Eryaman, Sincan, Etimesgut, Elvankent, Batıkent, Çankaya, Yenimahalle ve Ümitköy gibi bölgelere yakınlığı ile geniş müşteri profiline sahip olan Optimum Outlet, Ankara Çevre Yolu, İstanbul Çevre Yolu ve Ayaş Yolu’nu bağlayan bir noktada olması nedeniyle bölgenin tek merkezi olarak ayda ortalama 1 milyon ziyaretçiye hizmet vermektedir.

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi

Yasal Uyarı
Ankara Optimum Outlet ( Firma Rehberi)
2 0.00 Oylama - "Ankara Optimum Outlet" Ankara Optimum Outlet