• Facebook
 • Twitter
 • Youtube
 • Google+
 • Instagram
 • Pinterest
 • Linkedin
 • Rss
Akasya Acıbadem Alışveriş Merkezi - Üsküdar/İstanbul
Firma Rehberi - Turkiyeindex.net - Firma Ekle
Bu Alana Reklam Verin.
Akasya Acıbadem Alışveriş Merkezi
İstanbul/Üsküdar
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu

Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları

Firma Detayları
 • Akasya Acıbadem Alışveriş Merkezi
  görüntülenme / Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili
Telefon/Fax 0216 325 03 72  
Gsm Numarası 0216 325 03 72
Firma Adres 0216 325 03 72
Şehir / İlçe İstanbul / Üsküdar
Web Adresi http://www.ak-asya.com.tr/
Firma Tanıtım

Akasya Yeni Nesil Yaşam Kompleksi, 80 bin metrekarelik kiralanabilir alana sahip. Kompleks,Türkiye'nin lider markalarının yanısıra, Türk perakende piyasasına ilk kez Akasya ile girecek dünyanın en ünlü markaları , restoranları,, cadde alışverişini sevenler için Bağdat Caddesi'nden esinlenilen geniş, ferah ve gün ışığı alan koridorları, İstanbul'un en büyük ve en son teknolojiyle donanımlı LG IMAX Salonu ile birlikte 15 adet sinema salonu, 10 dönüm Akasya Parkı ile 6 Mart'ta kapılarını açtı. 

Akasya; hazır giyim, sağlık, güzellik, kozmetik, ayakkabı, çanta, aksesuar, ev dekorasyonu, cafe, restoran, hipermarket gibi zengin ve kendi sektörünün lider markalarıyla misafirlerini ağırlıyor. Türk perakende dünyasına ilk kez girecek olan Fransa'nın ünlü cafe&şarküteri markası Fauchon, Amerika'nın en ünlü ev dekorasyon markası Crate&Barrel ve dünyaca ünlü Victoria's Secret Pink Koleksiyonu'na da yer verdiği tüm ürünlerini barındıracak İstanbul'daki ilk mağazasıyla Akasya'da misafirleriyle buluşuyor. 

Dünyanın 1 numaralı çocuk cumhuriyeti KidZania Akasya'da! 

KidZania, dünyanın önde gelen, eğlendirirken bilgilendiren deneyimsel bir tema parkı. 

Sektörünün dünyada en hızlı büyüyen ve sayısız ödül almış tek çocuk markası olan Keşif ve Eğlence Cumhuriyeti KidZania; 4-14 yaş arası çocuklara, iç mekânda kendilerine göre ölçeklendirilmiş tematik parkta farklı roller üstlenerek oynamalarına olanak veren güvenli, benzersiz ve gerçekçi bir çocuk dünyası! 

Dünyanın bir çok ülkesinde yer alan ve çocuklara eğlenirken öğrenme imkanı sunan "Edutainment" konseptinin dünyadaki yaratıcısı, dünyanın en büyük çocuk "eğitim ve eğlence" markası olmayı başarmış KidZania, Akasya içerisinde 10 bin metrekare alanda 4-14 yaş arası çocuk misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor! Çocuklar KidZania'da yer alan 60'tan fazla aktivite alanında, kendi becerilerine ve ilgi alanlarına yanıt verecek farklı düzeylerde 90'dan fazla rol üstlenme imkanına sahip oluyor ve diledikleri mesleği seçebiliyor. 

İstediği mesleği seçen çocuklar, bu konuda bilgilendiriliyor ve gerçek bir üniforma giyip işbaşı yapıyor! 

KidZania, itfaiyesi, bankası, hastanesi, süpermarketi, stadyumu ve arkeoloji müzesiyle çocuklar için dört dörtlük bir dünya! 

Akasya bir Saf GYO kuruluşudur 

Saf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. hakkında, 

Türkiye'de giderek daha fazla önem kazanan gayrimenkul sektörüne nitelikli projelerle katkı sunma stratejisiyle faaliyetlerine yön veren SAF GYO A.Ş. kısa sürede sektörün en itibarlı şirketlerinden biri konumuna gelmiştir. SAF GYO A.Ş., ilk projesi olan Akasya ile birinci sınıf konut sahibi olmak isteyenlerin yanı sıra yatırımcıların da ilgiyle takip ettiği başlıca gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi haline gelmiştir. Şirket, köklü tecrübeleriyle önümüzdeki dönemlerde de kentsel dönüşüm süreçlerini destekleyici, yaşamı daha keyifli hale getiren ve yine sektöre yön verici niteliklerde yenilikçi projeler oluşturmayı ve hayata geçirmeyi hedeflemektedir. 

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi

Yasal Uyarı
Akasya Acıbadem Alışveriş Merkezi ( Firma Rehberi)
2 0.00 Oylama - "Akasya Acıbadem Alışveriş Merkezi" Akasya Acıbadem Alışveriş Merkezi